top of page

Hakkımızda

DÖNERBANK; KALİTEDE SÜREKLİLİK, GÜVEN, UYGUN FİYAT, DİSİPLİNLİ ÇALIŞMA, İŞ BÖLÜMÜ, KURUM KÜLTÜRÜ, HİJYEN, SAĞLIK KAVRAMLARINI BÜNYESİNDE İÇSELLEŞTİRMİŞTİR.    1992 yılında Laleli’de MÜTEVAZİ satış noktası ile başlayan hizmet maceramız; 1997 yılında Kapalı Çarşı’da açılan şubemizle tat olgusunu tüketiciye sunmuştur. Gelen talepler doğrultusunda 2006 yılında Mercan bölgesinde faaliyet gösteren şubemizle, halkımıza geleneksel lezzetimizi sunmaya devam ettik. Dönerbank’ımız tüm halkımıza kendine has olan döneri sunma düşüncesiyle modern üretim tesisini hizmete açtı. Kaliteli hammaddeyi modern tesislerimizde temizlik, hijyen ve insan sağlığını ön planda tutarak, eğitimli ve profesyonel kadromuzla güvenli ve sistemli bir çalışma ile işleyerek tüketicinin lezzet olgusuna hitap etmekteyiz. Koruduğumuz istikrarlı çizgiyi muhafaza ederek müşteri memnuniyetini sürekli hale getirme çizgisinde olmayı sürdürmekteyiz. Hızla değişen dünyamızda gıda kaynaklı sağlık problemlerinin artması sebebiyle insan sağlığına ve yaşamına katkıyı ön planda tutmaktayız. Doğal besinlerle beslenen dana ve kuzu etlerini dini hassasiyetlerimize uygun olarak hazırlayıp uluslararası normlara ve Türk standartlarına uygun olarak işlemekteyiz. Uzman Gıda Mühendisleri gözetiminde kuruluşundan itibaren çalışmakta bulunan ekibiyle yasalara ve mevzuata uygun hareket ederek en lezzetli döneri hazırlamaktayız. “Kurumsal Mükemmellik Politikamız” ışığında “Önce İnsan Sağlığı” yaklaşımı ile ürün ve hizmetlerimizin, müşteri beklentilerini karşılaması; helal, güvenli, kaliteli ve lezzetli olmasını sağlamak için: Üretim ve hizmet sunumunun her aşamasında modern üretim teknikleri, etkin hijyen uygulamaları, uygun çevre ve emniyet şartlarını sağlamayı, Ürün ve hizmetlerimizde gıda güvenliği şartlarını dikkate alarak riskleri kaynağında önlemeyi, Tanımlanmış ve ölçülebilir gıda güvenlik şartlarına uygun; fiziksel, kimyasal veya mikrobiyolojik açıdan herhangi bir bulaşma olmamasını, Gıda güvenliği ile ilgili konularda; gıda zincirinde yer alan tedarikçi, müşteri ve ilgili birimler arasında etkin sürdürülebilir bir iletişim ağı kurmayı, tüm ürün ve hizmetlerimizi ulusal ve uluslararası gıda güvenliği standartlarına uygun olarak sağlamayı ve geliştirmeyi taahhüt ederiz.

MİSYONUMUZ
Kalitede süreklilik, güven, uygun fiyat, disiplinli çalışma, iş bölümü, kurum kültürü, hijyen, sağlık kavramlarını bünyesinde içselleştirmek.

 

VİZYONUMUZ
25 yıllık birikimiyle bünyesinde barındırdığı lezzetli ve kaliteli ürünleri Türkiye’nin her bölgesine ulaştırmak ve ülkemizin en büyük döner tedarikçisi olmak.

BELGELERİMİZ

Lezzetin Tek Bankasıyla Çalışmak İster Misiniz?

Lezzetin tek bankası sloganıyla Türkiye genelinde sağlıklı ve kaliteli tavuk ve et döner sağlayan Dönerbank, sektöründe sahip olduğu güven veren marka imajı ve kaliteli ürünleriyle çalışmalarına yorulmaksızın devam etmektedir. Eğer sizler de kaliteli hizmet sunmak, sorumluluk bilinci içerisinde Dönerbank çatısı altında çalışmak istiyorsanız CV’nizi bize gönderebilirsiniz.

İletiniz Başarıyla Alınmıştır.

bottom of page